Bela Palanka. Forumi za Belopalančane i one koji se tako osećaju.
Bela Palanka. Forumi za Belopalancane i one koji se tako osecaju.
Da bi pisali na ovom forumu ne morate biti registrovani, dovoljna je vasa dobra volja i zelja da vas grad bude lepsi i bolji.

Join the forum, it's quick and easy

Bela Palanka. Forumi za Belopalančane i one koji se tako osećaju.
Bela Palanka. Forumi za Belopalancane i one koji se tako osecaju.
Da bi pisali na ovom forumu ne morate biti registrovani, dovoljna je vasa dobra volja i zelja da vas grad bude lepsi i bolji.
Bela Palanka. Forumi za Belopalančane i one koji se tako osećaju.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics
    Poseti naš profil na:
    Image hosted by servimg.com
    Traži
     
     

    Rezultati od :
     


    Rechercher Napredna potraga

    Broj Poseta
    Free counters!
    Prijatelji naseg foruma
    Zadnje teme
    » Radio klub "Jovan Mitic Djordje"
    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI EmptySre 4 Dec 2013 - 10:31 od Southwind

    » Živa Vatra - Ponovo na putu
    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI EmptySub 7 Sep 2013 - 19:10 od mimoza

    » stare fotografije
    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI EmptyNed 3 Feb 2013 - 18:46 od nik sloter

    » Da li neko poznaje ovu osobu...
    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI EmptyPon 7 Jan 2013 - 2:12 od Southwind

    » Корени Ремесијане
    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI EmptyČet 20 Dec 2012 - 16:45 od Никета Ремесијански

    » ORK BELA PALANKA
    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI EmptyČet 18 Okt 2012 - 16:55 od ds1989

    » ORK BELA PALANKA
    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI EmptySre 17 Okt 2012 - 1:25 od ds1989

    » stare i znamenite zgrade
    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI EmptyNed 14 Okt 2012 - 17:02 od nik sloter

    » Palancani na Youtube
    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI EmptyUto 18 Sep 2012 - 21:48 od nik sloter

    stare fotografije

    Čet 24 Sep 2009 - 16:40 od nik sloter

    pa i nema velike razlike...
    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI Belapalanka1908sj2
    Bela Palanka glavna ulica 1909.OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI 4397_1134449451245_2072001_n

    Komentari: 129

    Animacije i gifovi

    Pet 18 Feb 2011 - 12:31 od Zoki

    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI A_Hacker1

    Komentari: 1

    Sportske vesti
    Loto pomoćnik 7 od 39
    Vaš rezultat

    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI

    3 posters

    Ići dole

    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI Empty OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI

    Počalji od Gost Uto 22 Dec 2009 - 4:20

    Poštovani sugrađani!

    Granice su otvorene ka Evropi, većina građana naše opštine nije imala priliku da ode u neku državu zapadne Evrope. Zato sam došao na ovu ideju da otvorim ovu temu kako bi pre svega omladina mogla otići nekom organizovanom da nazovem eskurzijom. Da to košta nešto simbolično ili da opština izađe u suret i plati kao što rade neke opštine. Jer naša zemlja je zatvorena od 1992 godine kad su nam nametnuli sankcije pa su tek sad otvorene granice nakon sedamnest godina. Zato predlažem da sa ljudima koji čitaju ovaj forum i ovu temu razmotrimo i donesemo najbolje rešenje pa da i mi među prvim opštinama pošaljemo našu omladinu na putovanje po zapadnoj Evropi. Daj da u nečemu budemo među prvima a ne uvek zadnji.

    Gost
    Gost


    Nazad na vrh Ići dole

    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI Empty Re: OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI

    Počalji od Smiley face Uto 22 Dec 2009 - 5:00

    Мислим да би то био прави потез општине,да изађе људима у сусрет.
    Smiley face
    Smiley face
    Veteran na forumu
    Veteran na forumu

    Broj poruka : 292
    Reputacija - Pohvale : 8
    Datum upisa : 08.08.2009
    Lokacija : www.youtube.com/user/slavisabp

    https://www.youtube.com/slavisabp

    Nazad na vrh Ići dole

    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI Empty Re: OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI

    Počalji od Southwind Uto 22 Dec 2009 - 12:57

    to bi bio odlican potez, ali ne znam koliko je izvodljivo, realno gledano.
    Southwind
    Southwind
    Veteran na forumu
    Veteran na forumu

    Broj poruka : 804
    Reputacija - Pohvale : 8
    Datum upisa : 09.08.2009
    Lokacija : Bela Palanka

    Nazad na vrh Ići dole

    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI Empty Re: OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI

    Počalji od Gost Sre 23 Dec 2009 - 3:45

    Izvodljivo je tako što: neka se odbornici odreknu svojih dnevnica np. na sledećoj skupštini, to je 29 odbornika po 3 000 din. to je 87 000 din. Onda opština neka izdvoji iz budžeta neki dinar, i imamo nekoliko jačih privatnika i eto sakupi se novac. Samo treba neko od mlađih da sprovede ovu ideju a ja ću pomoći koliko mogu. Nemože cela Palanka da ide al neka odu koji su naj zaslužniji al da ne budu političari, ili koja su deca naj siromašnija. Hteo bih da čujem i druge predloge.

    Gost
    Gost


    Nazad na vrh Ići dole

    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI Empty Re: OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI

    Počalji od Southwind Sre 23 Dec 2009 - 3:54

    da ne ispadne da pisem bez veze, ali veruj mi nema nista od toga. nisu se odricali dnevnica zbog mnogo bitnijih stvari, cak su nekad isli negde zbog dnevnice koje ne bi ovako ni dobili jer nisu ni trebali da idu, mislim da me razumete.
    Southwind
    Southwind
    Veteran na forumu
    Veteran na forumu

    Broj poruka : 804
    Reputacija - Pohvale : 8
    Datum upisa : 09.08.2009
    Lokacija : Bela Palanka

    Nazad na vrh Ići dole

    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI Empty Re: OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI

    Počalji od Gost Čet 24 Dec 2009 - 2:59

    Razumem te u potpunosti, al ako imaju malo ljudskosti u sebi trebali bi to da urade. Dosta su mislili za svoje g... neka puste i ostali svet da nešto vidi. Ajde ko je u mogućnosti ipak otići će negde al takvih u našoj opštini je veoma malo. Zato treba omladina preko svojih roditelja prijatelja da podigne glas i da se i oni uvaže.

    Gost
    Gost


    Nazad na vrh Ići dole

    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI Empty Re: OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI

    Počalji od nik sloter Sre 3 Feb 2010 - 19:21

    imamo mi sta da vidimo i u svojoj zemlji, samo da pozurimo dok nisu i to upropastili. mada bi i ja skoknuo u npr. nemacku, kad bi imao tamo nekog svog.
    nik sloter
    nik sloter
    Veteran na forumu
    Veteran na forumu

    Broj poruka : 364
    Reputacija - Pohvale : 51
    Datum upisa : 08.08.2009

    Nazad na vrh Ići dole

    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI Empty Re: OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI

    Počalji od Gost + Ned 5 Sep 2010 - 23:31

    Ova tema mi je privukla pažnju, pa niko ne dade nikakav predlog, kao da smo svi u mogućnost da putujemo. I da se nadovežem neko htede u Nemačku, ako može da se bira ja bi kod tetke u Švajcarsku ili u Švedsku, "hladno al jbg standard"

    Gost +
    Gost


    Nazad na vrh Ići dole

    OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI Empty Re: OTVORENE SU GRANICE I PUT KA EVROPI

    Počalji od Sponsored content


    Sponsored content


    Nazad na vrh Ići dole

    Nazad na vrh

    - Similar topics

     
    Dozvole ovog foruma:
    Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu